Ons team

Maak kennis met ons team!

Iedere medewerker op zijn/haar eigen werkplek. Heeft u een van ons nodig voor overleg? Bel of mail gerust!

Bedrijfsleider Bijzonderdruk

Martin van 't Veen
Bedrijfsleider
martin@bijzonderdruk.nl
(0521) 52 44 55 keuze 1
(06) 55 77 88 38

Strateeg

Rob Schurman
Strateeg
rob@bijzonderdruk.nl
(0521) 52 44 55
.

Frontoffice

Ineke van 't Veen
Frontoffice
info@bijzonderdruk.nl
(0521) 52 44 55
keuze 1

Productiemedewerker Bijzonderdruk

Leendert Millenaar
Drukker
info@bijzonderdruk.nl
(0521) 52 44 55 keuze 1

Medewerker productie Bijzonderdruk

Stefan Veenstra
Afterpress
info@bijzonderdruk.nl
(0521) 52 44 55
keuze 1

Administratie Bijzonderdruk

Loes Ritter
Administratie
loes@bijzonderdruk.nl
(0521) 52 44 55
keuze 3

Grafisch vormgever Bijzonderdruk

Jap Gunnink
DTP/websites
jap@bijzonderdruk.nl
(0521) 52 44 55 keuze 1

Medewerker DTP Bijzonderdruk

Karin Koster
DTP medewerker
karin@bijzonderdruk.nl
(0521) 52 44 55

Hoofd DTP

Dirk Koopmans
Hoofd DTP
dirk@bijzonderdruk.nl
(0521) 52 44 55 keuze 1
(06) 10 07 23 36

Hoofd Productie Bijzonderdruk

Zacharja Blok
Hoofd productie
info@bijzonderdruk.nl
(0521) 52 44 55 keuze 1

Belettering Bijzonderdruk

Paul van der Woerdt
Belettering
paul@bijzonderdruk.nl
(0521) 52 44 55 keuze 2
(06) 22 73 78 61